خانه / مقالات آموزشی / آموزش کسب و کار اینترنتی / آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای محصولات و خدمات سایت

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای محصولات و خدمات سایت

آموزش تبلیغ نویسی برای هر مدیر سایت و فروشگاه اینترنتی ضروری است ، تبلیغ نویسی حرفه ای باعث اثر گذاری زیاد روی مخاطبین محصولات و خدمات سایت می شود.اگر می خواهید فروش سایت تان افزایش یابد لازم است که آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای را یاد بگیرید.

در این مقاله سایت مدیران وب دات کام قرار است به آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای و چگونگی نوشتن تبلیغ به صورت حرفه ای و اثر گذار را برای شما آموزش دهیم تا به راحتی بتوانید بهترین تبلیغ نویسی را برای محصولات و خدمات در سایت تان انجام دهید.

 

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای محصولات و خدمات سایت

در این مقاله آموزشی یاد می گیرید. که برای نوشتن تبلیغات به صورت حرفه ای در سایت و فروشگاه اینترنتی تان باید به چه مواردی اشاره کنید تا بتوانید مخاطبین و علاقمندان را کنجکاو کنید تا محتوای شما را با دقت بخوانند و با خواندن محتوای تبلیغ نویسی شده اثر بخشی مثبتی در آنها ایجاد شده و اقدام مناسبی را انجام دهند تا تبلیغ نویسی اثر بخشی داشته باشید.

شما با تبلیغ نویسی به صورت حرفه ای می توانید رویاهای مخاطبین و بازدید کنندگان سایت کسب و کار اینترنتی تان را شناسایی و تشخیص دهید و از این ابزار بازاریابی اینترنتی به بهترین شکل ممکن در کسب و کارتان استفاده کنید.

با آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای به راحتی می توانید بهترین و حرفه ای ترین محتوای تبلیغاتی را برای محصولات و خدمات سایت تان بنویسید که در نظر کاربران و مخاطبین اثر گذار باشید و بتوانید نسبت به جلب رضایت کاربران اقدام کنید ، همچنین بتوانید کسب و کار اینترنتی تان را برای مخاطبین اعتماد سازی کنید.

 

تبلیغ نویسی چیست ؟

تبلیغ نویسی یعنی خلق بهترین محتوا های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و خدمات یا به عبارت بهتر محتوایی که بتواند در هنگام معرفی محصول اثر گذاری مثبتی روی مشتری و مخاطبین بگذارد.

تبلیغ نویسی حرفه ای چیست ؟

تبلیغ نویسی حرفه ای یعنی هنگامی که فرد یا شرکت برای معرفی محصولات و خدمات به بهترین شکل به صورت کاملا حرفه ای بهترین محتوا های تبلیغاتی را برای محصولات و خدمات اش خلق کند.

دنبال کردن آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای به تنهایی برای نوشتن بهترین محتواهای تبلیغاتی کافی نیست. شما برای اینکه از آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای استفاده کنید باید پس از آموزش بتوانید با تکرار و تمرین یک محتوای تبلیغاتی را بنویسید تا تجربه کسب کنید.

آموزش تبلیغ نویسی برای تمامی مدیران کسب و کارهای اینترنتی لازم و ضروری است تا بتوانند به صورت حرفه ای بهترین محتوای تبلیغاتی را برای محصولات و خدمات شان بنویسند و نظر مخاطبین را جلب کنند.

 

چرا باید برای محصولات تان تبلیغ نویسی کنید ؟

فرض کنید شما می خواهید در دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی یا آموزش بازاریابی اینترنتی شرکت کنید ، اولین جایی که اطلاعات مورد نیاز را سرچ می کنید گوگل است و هنگامی که در گوگل وارد وب سایتی شدید که دوره های آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی آموزش می دهد برای اینکه بیشتر با این دوره آشنا شوید توضیحاتی که برای شما و مخاطبین نوشته شده است را با دقت مطالعه می کنید.

محتواهایی که برای معرفی دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی نوشته شده است محتوایی است که برای شما تبلیغ نویسی شده تا شما را با این دوره بیشتر آشنا کند و به شما بگوید با شرکت در این دوره چه کمکی به شما می شود و اگر در این دوره شرکت نکنید چه ضرری می کنید.

تبلیع نویسی در واقع معرفی دقیق محصول یا خدمات از طریق محتواهایی است که ویژگی ها و مزیت های محصول را برای مخاطب بازگو می کند و اگر شما بهترین محصول آموزشی یا کالا و خدماتی را داشته باشید و توضیحات مناسب و حرفه ای یا تبلیغ نویسی حرفه ای را برای آن انجام ندهید قطعا مخاطبین با شما آشنا نخواهد شد.

شما با آموزش تبلیغ نویسی یاد می گیرید بهترین توضیحات و محتوای تبلیغاتی را برای محصول و خدمات تان بنویسید تا مخاطبین و علاقمندان به خوبی با شما اشنا شوند و این احساس را در خودشان داشته باشند که چه کمکی به آنها می شود.

 

هدف تان از تبلیغ نویسی حرفه ای چیست ؟

می خواهید با تبلیغ نویسی محصول یا خدمات تان را معرفی کنید؟

با تبلیغ نویسی می خواهید بازدید سایت تان را بالا ببرید؟

با تبلیغ نویسی می خواهید روی مخاطب اثر بگذارید ؟

محصول تان هیچ فروشی ندارد و می خواهید آن را بفروشید ؟

با تبلیغ نویسی می خواهید ذهن مخاطب را درگیر کنید؟

می خواهید به مخاطبین بگوید که به محصول شما نیاز شدید دارند ؟

آموزش حرفه ای تبلیغ نویسی

آموزش حرفه ای تبلیغ نویسی و خلق بهترین محتواهای تبلیغاتی

شما زمانیکه آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای را به صورت تخصصی یاد می گیرید نمونه های تبلیغ نویسی شده زیادی را خواهید دید که واقعا اثر بخشی بسیار زیادی دارند و به راحتی مخاطب را تحریک می کنند. شما بعد از آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای باید اقدام به تبلیغ نویسی کنید تا بتوانید بهترین محتواهای تبلیغاتی اثر بخش را تولید کنید.

 

پیشنهاد مطالعه مقاله آموزشی : آموزش صفر تا صد تبلیغ نویسی حرفه ای محصولات سایت

 

آموزش حرفه ای تبلیغ نویسی را می توانید از وب سایت مدیران وب دات کام تهیه کنید با با مطالعه مقالات آموزشی تبلیغ نویسی حرفه ای در این سایت یا در اینترنت به اطلاعات خودتان در حوزه تبلیغ نویسی اضافه کنید.

توصیه می شود با تکرار و تمرین زیاد با بررسی کردن کردن تبلیغات حرفه ای سایت های بزرگ و معروف بر میزان دانش خودتان در خوزه تبلیغ نویسی بیفزاید تا بتوانید به یک تبلیغ نویس حرفه ای تبدیل شوید و بتوانید بهترن و اثر بخش ترین محتواهای تبلیغاتی را بنویسید.

حوزه تبلیغ نویسی و آموزش تبلیغ نویسی یکی از حوزه های بسیار پر درآمد می باشد که برای نوشتن یک محتوای تبلیغاتی هزینه های چند صد هزار تومان باید پرداخت شود.

اگر شما مدیر یک کسب و کار اینترنتی هستید یا می خواهید یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنید برای شما لازم و ضروری است تا مهارت ها تبلیغ نویسی خودتان را افزایش دهید.

یکی از روش های خیلی خوب برای تبدیل شدن به یک استاد تبلیغ نویسی حرفه ای این است که شما با آموزش تبلیغ نویسی آشنا شوید و نمونه های موفق تبلیغ نویسی را بررسی کنید و محتواهای تبلیغاتی زیادی را بنویسید و نقاط ضعف خودتان را پیدا کنید و آنها را رفع کنید.

 

چگونه بهترین محتواهای تبلیغاتی بنویسیم ؟

برای نوشتن و تولید بهترین محتواهای تبلیغاتی شما باید تعداد زیادی از تبلیغ نویسی های حرفه ای رقبا و کسب و کارهای اینترنتی موفق را مشاهده و مورد بررسی قرار دهید.سعی کنید خودتان نیز حتما محتواهای زیادی را بنویسید و با رقبای موفق بررسی کنید.نقاط قوت و ضعف خودتان را در تبلیغ نویسی پیدا کند و برای رشد خودتان در تبلیغ نویسی برای تبدیل شدن به استاد تبلیغ نویسی حرفه ای باید زیاد تمرین و تکرار کنید.

هر چه شما محتواهای تبلیغاتی بیشتری بنویسید و آنها را با تبلیغ نویسی های حرفه ای رقبا بررسی کنید و مطالعات خودتان را درباره آموزش تبلیغ نویسی بیشتر کنید قطعا نتایج بیشتر و بهترین دریافت خواهید کرد.

هرگز محتواهای تبلیغاتی را از سایت های دیگر کپی نکنید! سعی کنید خودتان با الگو قرار دادن تبلیغ نویسی های اثر بخش بتوانید محتواهای تبلیغاتی خوبی را برای خودتان بنویسید.

 

در تبلیغ نویسی هرگز از محتوای تبلیغاتی دیگران را کپی نکنید!

خدمت تان گفتم که برای تبدیل شدن به یک استاد تبلیغ نویسی حرفه ای همزمان با دنبال کردن آموزش تبلیغ نویسی سعی کنید تبلیغ نویسی های رقبا و سایت های موفق را مورد بررسی قرار دهید که از چه الگو هایی برای تبلیغ نویسی استفاده کرده اند.و از الگوهای آنها با کمی تغییرات تبلیغ نویسی خودتان را به صورت حرفه ای انجام دهید.

یادتان باشد منظورم این نیست که دقیقا محتوای تبلیغ نویسی شده رقبا یا سایت های موفق را کپی و وارد وب سایت تان کنید. هرگز محتوای دیگران را کپی نکنید! زیرا کپی کردن محتوا از سایت های دیگر باعث جریمه شدن سایت شما در گوگل و کاهش رتبه شما می شود.

باید با بررسی کردن محصول و خدمات خودتان و الگو قرار دادن نمونه های تبلیغ نویسی شده سعی کنید محتوا های تبلیغاتی خودتان را بنویسید. حتما مطالعات خودتان را د زمینه آموزش تبلیغ نویسی افزایش دهید تا مهارت های شما روز به روز بیشتر وبهتر شود.

 

در تبلیغ نویسی افراد به دنبال چه احساس هایی هستند ؟

 • حس بهتر بودن
 • حس دیده شدن
 • احساس ارزشمند بودن
 • احساس شنیده شدن
 • احساس مفید بودن
 • حس عشق و علاقه
 • احساس اطمینان و اعتماد
 • احساس رفع نیاز و ضعف ها
 • احساس موفقیت
 • احساس زیبایی
 • احساس قدرت
 • حس افزایش اعتماد به نفس
 • احساس توانمند بودن
 • احساس برنده بودن
 • حس خاص بودن
 • حس کامل بودن
 • احساس راحتی

 

تبلیغ نویسی حرفه ای عامل اصلی افزایش فروش محصولات

تبلیغ نویسی اگر به صورت درست و حرفه ای انجام شود باعث افزایش فروش محصولات و خدمات سایت و فروشگاه اینترنتی شرکت و کسب و کار شما می شود که متاسفانه بسیاری از سایت ها از تبلیغ نویسی بسیار پایینی برخوردار هستند.

بسیاری از کسب و کارها در وب سایت شان نمی توانند اطلاعات دقیقی ار محصول شان بنویسید چه اینکه بخواهند برای محصول شان تبلیغ نویسی کنند. برای افزایش فروش محصولات و خدمات سایت تان باید تبلیغ نویسی حرفه ای رای یاد بگیرید و با آموزش تبلیغ نویسی بتوانید تبلیغات خوبی را برای معرفی محصول تان بنویسید.

تبلیغ نویسی صحیح و اصولی علاوه بر اینکه باعث دیده شدن شما در گوگل می شود ، افزایش بازدید سایت و متقاعد کردن مشتری و افزایش فروش محصولات و خدمات شما را در پی خواهد داشت.

 

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای محصولات و خدمات سایت

در ادامه می خواهم نکات بسیار مهم و تکنیک هایی بهتون بگم که بتوانید به صورت حرفه ای یک تبلیغ نویسی خوبی را برای محصولات و خدمات سایت تان انجام دهید تا اثر بخشی بالایی را در سایت تان ببینید و همچنین تاثیر گذاری خوبی روی مخاطبین داشته باشید.

خیلی از دوستان به دنبال این موضوع هستند که چگونه می توانند تبلیغ نویسی خوبی را برای محوصلات و خدمات سایت و کسب و کار اینترنتی شان بنویسند و باید چه تکنیک هایی را رد تبلیغ نویسی رعایت کنند تا یک تبلیغ نویسی حرفه ای داشته باشند.

  تبلیغ نویسی

چگونه تبلیغ نویسی حرفه ای انجام دهیم ؟

۱ – نوشتن عنوان مناسب و تاثیر گذار برای محصول یا خدمات

عنوان محصول یک عامل تاثیر گذار برای ماندن مخاطب در صفحه محصول و مطالعه می باشد.سعی کنید بهترین و اثر گذار ترین عنوان را برای محصول یا خدمات خودتان بنویسید.برای مثال :

 بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار اینترنتی ثروت ساز

ستارگان بک لینک سازی حرفه ای

با نوشتن بهترین عنوان برای محصول تان در چند ثانیه توجه و نظر مخاطب را به خواند توضیحات و تبلیغ نویسی محصول جلب کنید.

۲ – بررسی و توجه به نیاز های اصلی مخاطبین

قبل از اینکه شما محصول خودتان را تولید کنید و آن را در وب سایت قرار دهید باید از نیازهای مخاطبین آگاهی داشته باشید.

 • محصول شما باید نیاز اصلی مخاطب باشد.
 • قبل از تبلیغ نویسی محصول باید نیازهای مخاطب تان را پیدا کنید.
 • در تبلیغ نویسی محصول به نیاز ها و مشکلات مخاطب توجه کنید.
 • در ابتدای محتوای تبلیغ نویسی تان به نیاز و مشکلات کاربر اشاره کنید.
 • کاربر را ترغیب کنید تا بیشتر محتوا را بخواند

۳ – بیان درست و صحیح مزیت های محصول یا خدمات

بهترین حالت برای بیان کردن خصوصیات محصول این است که مزیت های محصول تان را برای مخاطبین بیان کنید.باید در بیان مزیت های محصول به مخاطب بگویید که بعد از خرید محصول قرار است چه اتفاقی بیفتتد.

اگر محصول شما مثلا در حوزه آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی است باید دقیق به مخاطب بگوییم که در چه مدت زمانی پس از تهیه این محصول چه چیزهایی بدست می آورید و چه اتفاقاتی قرار است برایتان رخ دهد.

شما به عنوان یک تبلیغ نویس حرفه ای باید در یک مزیت های محصول و خدمات تان به مخاطب بگویید که این محصول دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید و می تواند مشکلات شما را حل کند.

۴ – ثابت کردن ادعای تبلیغ نویسی محصول برای مخاطبین

برای اثبات کردن ادعای تبلیغ نویسی محصول یا خدمات تان می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید تا به کاربر و مخاطب ادعای خودتان را ثبات کنید و ادعای شما را باور کنند.

 • گفتگو با مخاطب برای بیان اظهار نظرش درباره محصول
 • استفاده از نظرات مشتریان راضی
 • قرار دادن فایل تصویری مشتری های راضی
 • قرار دادن فایل صوتی نظر مشتری راضی

۵ –  گارانتی کیفیت محصول و تضمین خدمات به مخاطب

آیا از کیفیت محصول تان اطمینان دارید ؟

آیا محصول یا خدماتی که قصد فروش دارید خودتان از آن رضایت دارید ؟

گارانتی کیفیت محصول و تضمین خدمات باعث می شود که مخاطب زودتر راضی شود و از محصولات و خدمات شما استفاده کند.

متاسفانه در بسیاری از سایت ها گارانتی کیفیت محصول و تضمین خدمات وجود ندارد.

سایت هایی که از کیفیت محصولات شان اطمینان دارند و برای مخاطبین تضمین و گارانتی می دهند قطعا فروش بیشتری از محصول شان دارند.

۶ – اهدا هدیه به خریداران محصول یا خدمات شما

یکی از روش های بسیار خوب در تبلیغ نویسی دادن هدیه به خریدار است و باید این موضوع را در تبلیغ نویسی تان عنوان کنید.

 • ارزش واقعی و قیمت آن را بنویسید.
 • به مزیت های هدیه خودتان اشاره کنید.
 • می توانید یکی از محصولات سایت تان را به عنوان هدیه در نظر بگیرید.

۷ – کد تخفیف برای خریدار و دریافت اطلاعات ایمیل مخاطب

یکی از روش های خیلی خوب دیگر در تبلیغ نویسی حرفه ای دادن کد تخفیف خرید محصول به مشتری است که در قبال آن می توانید آدرس ایمیل مخاطب را در فرم لندینگ پینج بگیرید تا کد تخفیف برای او ارسال گردد.

۸ – ترغیب مخاطب برای اقدام به خرید محصول

یکی از مهمترین کارهایی که در تبلیغ نویسی باید انجام دهیدترغیب مخاطب برای اقدام به خرید محصول است.

 • عکس دکمه اقدام به خرید را در تبلیغ نویسی تان قرار دهید.
 • به مخاطب بگویید از کجا برای خرید اقدام کند.
 • از رنگ های زیبا برای عکس دکمه اقدام به خرید استفاده کنید.
 • از رنگ هایی که توجه بیشتری جلب می کنند استفاده کنید.
 • حداقل دو بار دکمه اقدام به خرید ار در تبلیغ نویسی تان قرار دهید.

۹ – اعمال محدودیت در فروش یا تخفیف برای محصول

برای سریع تر کردن مراحل خرید می توانید محدودیت هایی را در فروش و کد تخفیف برای محصول استفاده کنید و آن را دقیق برای مخاطب عنوان کنید.

۱۰ – استفاده از نظرات مشتریان راضی

برای اینکه تبلیغ نویسی شما اثر بخش تر باشد می توانید از ویدیو ها و فایل های صوتی که نظرات مربوط به نظرات مشتریان راضی می باشد در سایت تان استفاده کنید.

 

چگونه در تبلیغ نویسی محصولات و خدمات سایت موفق شوید ؟

دوست عزیزم اگر واقعا می خواهید در تبلیغ نویسی محصولات و خدمات سایت تان موف شوید توصیه می کنم نکات و تکنیک های ارزشمند تبلیغ نویسی حرفه ای را با دقت مطالعه و از آنها برای تبلیغ نویسی تان استفاده کنید.

 

توصیه های مهم برای تبدیل شدن به یک استاد تبلیغ نویسی حرفه ای

 • مطالعه مقالات آموزش تبلیغ نویسی
 • بررسی تبلیغ نویسی های رقبای موفق
 • آنالیز کردن تبلیغ نویسی های سایت های موفق و پر بازدید
 • تمرین تبلیغ نویسی
 • بررسی تبلیغ نویسی های خودتان
 • پیدا کردن نقاط ضعف تان در تبلیغ نویسی
 • پیدا کردن نقاط قوت تبلیغ نویسی تان
 • الگو قرار دادن نمونه های بهترین تبلیغ نویسی های اثر گذار
 • استفاده از تجربیات بهترین تبلیغ نویسان حرفه ای

درباره‌ی مدیران وب دات کام

مدیران وب دات کام وب سایت جامع آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، آموزش بازاریابی اینترنتی ، آموزش کسب درآمد اینترنتی ، مشاوره راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی » ما در مدیران وب به شما آموزش می دهیم چطوری با کمترین هزینه کسب و کار خودتان را راه اندازی و مدیریت کنید.

همچنین ببینید

ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر است ؟

ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر است ؟

ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی زمانی مطرح می شود که شما نسنجیده ، …

یک نظر

 1. ممنون
  خیلی برام جالب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *