خانه / مقالات آموزشی / آموزش کسب و کار اینترنتی / با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به کارآفرین اینترنتی تبدیل شوید

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به کارآفرین اینترنتی تبدیل شوید

راه اندازی کسب و کار اینترنتی و شروع کسب و کار اینترنتی به شما کمک می کند. تا از طریق اینترنت و رسانه های اینترنتی و با کسب درآمد از طریق اینترنت و توسعه کسب و کارتان به یک کارآفرین اینترنتی موفق و ثروتمند تبدیل شوید.درحال حاضر کسب و کار اینترنتی یکی از حوزه هایی است که افراد در آن کارآفرینی اینترنتی خودشان را دارند.

کسب و کار اینترنتی

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به کارآفرین اینترنتی تبدیل شوید

با توجه به رشد سریع اینترنت و مدیریت کسب و کارها از طریق اینترنت تحولات بسیار خوبی در حوزه کسب و کار اینترنتی با راه اندازی کسب و کار اینترنتی اتفاق افتاده است . و شاهد تبدیل شدن افراد به کار آفرین اینترنتی هستیم.در عصر حاضر با وجود نعمت بزرگ اینترنت افراد در کمترین زمان ممکن می تواند کالاها و خدمات مورد نظرشان را از طریق اینترنت و از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنند و در کمترین زمان ممکن بدست آنها برسد.

با توجه به اینکه کسب و کارهای سنتی بسیار زیادی در حال نابودی هستند و با شکست روبرو می شوند . کسب و کار های آنلاین از قدرت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده اند کسب و کارهایی که تا یک زمانی به صورت سنتی راه اندازی و مدیریت می شدند با توجه به تغییرات سریع در جهان و فراگیر شدن اینترنت و رسانه های اینترنتی تغییر کرده اند امروز شاهد این موضوع هستیم که کسب و کارهای سنتی دیگر محصولات و خدمات خود را از طریق اینترنت و از طریق فروشگاه اینترنتی شان بازاریابی و به فروش می رسانند.هزینه های تبلیغات سنتی بسیار کاهش یافته است . و شرکت ها و کسب و کارها با هزینه بسیار خوب وب سایت و فروشگاه اینترنتی کسب و کارشان را راه اندازی و با تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی خیلی راحت با کلمات کلیدی دلخواه در نتایج گوگل دیده می شوند.یک بخش بسیار مهم کار این است که بیشترین خریدهایی که از کسب و کار ها صورت می گیرد از طریق اینترنت است.با راه اندازی کسب و کار اینترنتی و مدیریت کسب و کار از طریق اینترنت این موضوع باعث صرفه جویی در هزینه های شرکت ها و کسب و کارها شده است.

اگر شما هم مدیر کسب و کاری هستید که می خواهید کسب و کارتان را به صورت اینترنتی راه اندازی کنید یا جزء افرادی هستید. که کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کردید باید یادتان باشد خیلی زود باید به بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات تان از طریق اینترنت بپردازید.

 

کارآفرین اینترنتی چه کسی است ؟

کارآفرین اینترنتی به فردی گفته می شود که خودش به تنهایی با راه اندازی کسب و کار اینترنتی جدید ایده های خودش را خلق می کند. و کسب و کار خود را با ایده های جدید و قدیمی به موفقیت های بسیار خوبی می رساند. و با جدیت رهبری کسب و کار خودش را برعهده دارد.کارآفرین اینترنتی موفق کسی است که بر اساس ایده هایی که خلق می کند کسب و کار خود را به سود آوری و موفقیت می رساند.

کارآفرین اینترنتی فردی خود ساخته است که اهداف واضح و مشخص دارد. و با دنبال کرده ایده ای که به آن علاقه دارند. و از آن لذت می برند با راه اندازی کسب و کار اینترنتی شان و داشتن برنامه ریزی و مطالعه روز به روز موفقیت های بسیا زیادی را در حوزه های تخصصی خودشان بدست می آورند.

کارآفرینان اینترنتی موفق با جدیت و قاطعیت بهترین تصمیم گیری ها را در کسب و کار خودشان اتخاذ می کنند . و تصمیم خودشان را ارزیابی کرده و به دنبال کسب بهترین نتیجه در کسب و کارشان هستند و بر این باور هستند .که خوشان آینده خویش را می سازند و تمامی اتفاقات را خودشان رقم می زنند.آنان افرادی هستند که در برابر مشکلات و سختی ها هرگز تسلیم نمی شوند.

 

آیا من هم می توانم به یک کارآفرین اینترنتی موفق تبدیل شوم ؟

خیلی از افراد این سوال را در ذهن دارند که آیا من هم می توانم به یک کارآفرین اینترنتی موفق تبدیل شوم ؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که برای تبدیل شدن به یک کارآفرین اینترنتی موفق باید اول از همه ویژگی های یک کارآفرین اینترنتی موفق را داشته باشید تا بتوانید وارد حوزه کارآفرینی اینترنتی شوید . فقط خواستن به تنهایی کافی نیست باید برای کارآفرین شده اراده داشته باشید.

کارآفرینان اینترنتی موفق هرگز برای کسب و کارشان بهانه ای نداشته اند . بر خلاف بسیاری از دوستان که می خواهند وارد حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی شوند. و اصلا ویژگی های یک کارآفرین را ندارند بلکه بهانه ها زیادی را دارند.

خیلی از دوستان دلشان می خواهد با راه اندازی کسب و کار اینترنتی و شروع کارآفرینی اینترنتی را تجربه کنند. ولی بهانه های زیادی از قبیل نداشتن سرمایه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، نداشتن ایده مناسب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، و بسیاری از بهانه های دیگر از قبیل نداشتن امکانات لازم آنها هیچ وقت با این بهانه ها کسب و کار اینترنتی شان را راه اندازی نمی کنند و مدام روز به روز بر بهانه های آنها افزوده می شود.

  پیشنهاد محصول آموزشی ارزشمند : بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار اینترنتی ثروت ساز

یک کارآفرین اینترنتی موفق هرگز بهانه ها را جلوی چشمانش برجسته نمی کند و همیشه سوالات خوبی را از خودش می پرسد که چگونه می توانیم یک کسب و کار اینترنتی موفق را راه اندازی کنم ؟ چگونه می توان درآمد ام را از کسب و کار اینترنتی ام دو برابر کنم ؟ چگونه می توانم بهترین کسب و کار اینترنتی را داشته باشم ؟ با پرسیدن این سوال های بزرگ از خودشان با فکر کردن و تمرکز روی سوال شان قطعا جواب های خیلی خوبی را پیدا خواهند کرد.

 

بهترین کارآفرینان اینترنتی موفق چگونه کارشان را شروع کرده اند ؟

کارآفرینی اینترنتی که بهترین کارآفرینان اینترنتی در حال حاضر انجام می دهند از ایده های جدید یا ایده هایی که قبلا اجرا شده است شروع شده است. آنها با یک لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی و یک خط اینترنت و در اتاق شخصی خودشان با راه اندازی کسب و کار آنلاین خودشان شروع کرده اند آن هم با دست خالی و بعضی هم با قرض کردن از دیگران و یا با انجام دادن کارهای فیزیکی و تامین هزینه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی شان استارت کار خود را زده اند.

کارآفرینان اینترنتی ابتدا به تنهایی ایده ای که عاشق آن هستند و به آن علاقه دارند را انتخاب کرده و کارشان را به تنهایی استارت زده و کسب و کار آنلاین خودشان را شروع می کنند و با گذشت زمان و کسب موفقیت های بیشتر و ارائه خدمات خیلی خوب به کاربران افراد متخصص دیگری را وارد حوزه کاری شان می کنند. روز به روز بر نیروهای سازمان آنها اضافه می شوذ و سازمان آنها بزرگتر و موفقیت آنها روز به روز بیشتر می شود.

در کارآفرینی اینترنتی قرار نیست افراد کارآفرین به تنهایی کارشان را شروع کنید. و به تنهایی کارشان را ادامه دهند. با وارد شدن افراد جدید به سازمان کارآفرینی اینترنتی آنها آغاز می شود و روز به روز گشترش می یابد.

کارآفرینان اینترنتی حاضر هستند تمام سختی های کار را تحمل کنند. ولی هرگز حاضر نمی شوند اهداف خودشان را فراموش کنند. هرروز در جهت رسیدن به اهداف شان با مشکلات می جنگند تا در کسب و کار آنلاین شان موفق شوند.

البته باید خاط نشان کنم که تمامی کارآفرینان چنین ویژگی ها و خصوصیاتی که در مقاله با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به کارآفرین اینترنتی تبدیل شوید خدمت تان عرض می کنم را دارند و من بیشتر در این مقاله سعی دارم به حوزه کارآفرینی اینترنتی بپردازم چون موضوع سایت مدیران وب دات کام بحث آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی می باشد.

کارآفرین اینترنتی

چگونه می توانم کارآفرینی اینترنتی خودم را شروع کنم ؟

خیلی از افراد می خواهند کارآفرینی اینترنتی خودشان را شروع کنند. ولی نمی دانند چگونه کار آفرینی اینترنتی خودشان را استارت بزنند. اگر شما هم می خواهید کارآفرینی اینترنتی خودتان را شروع کنید و نمی دانید چگونه کارآفرینی اینترنتی خودتان را آغاز کنید در ادامه مقاله می خواهم بیشتر به این موضوع بپردازم لطفا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

۱ – مطالعه و بررسی کارآفرین های اینترنتی موفق

۲ – مطالعه و یادگیری خصوصیات کارآفرینان موفق

۳ – نوشتن و مکتوب کردن علایق ، سرگرمی ، مهارت و تخصص های شخصی تان

۴ – بررسی و اولویت بندی کردن علایق ، سرگرمی و تخصص هایتان

۵ – انتخاب ایده مناسب خودتان

۶ – تحقیق در مورد ایده انتخابی تان

۷ – بررسی رقبای موفق ایرانی و خارجی ایده کسب و کارتان

۸ – راه اندازی سایت

۹ – راه اندازی فروشگاه اینترنتی

۱۰ – سئو و بهینه سازی سایت در گوگل

۱۱ – نوشتن اهداف واضح و مشخص از کسب وکارتان

۱۲ – برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف تان

۱۳ – نوشتن و تولید محتوای منظم و سئو شده

۱۴ – بک لینک سازی با کیفیت در سایتهای داخلی و خارجی

۱۵ – ارائه خدمات با کیفیت برای کاربران

۱۶ – بازاریابی اینترنتی موثر و اثر بخش

۱۷ – ارتباط و تعامل با کاربران و بازدید کنندگان سایت

۱۸ – تهیه لیست اطلاعات تماس بازدید کنندگان و مشتریان

۱۹ – اطلاع رسانی و ارائه خدمات رایگان به کاربران

۲۰ – ارسال ایمیل تبلیغات فروش محصولات و خدمات تان

پیشنهاد مطالعه مقاله ارزشمند : بهترین فروشگاه ساز برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی چیست ؟

چگونه با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به کارآفرین اینترنتی تبدیل شوید ؟

شما با انتخاب ایده مناسب خودتان می توانید کسب و کار آنلاین خودتان را راه اندازی کنید. با ارائه بهترین خدمات با کیفیت برای کاربران قادر خواهید شد محبوبیت خاصی در نزد این افراد داشته باشید.

کسب محبوبیت در نزد کاربران باعث اعتماد سازی بیشتر شما می شود. هر چه اعتماد سازی شما بیشتر باشد زودتر و بهتر معروف خواهید شد . همچنین توسط افراد معرفی خواهید شد.

شما به تنهایی کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی می کنید. ولی کسب و کارتان با به تنهایی ادامه نمی دهید. در آینده افراد جدید و متخصص تر را  در کسب و کارتان به کار می گیرید و موفقیت تان روز به روز بیشتر می شود.

 

چگونه ایده مناسب خودم را برای شروع کارآفرینی اینترنتی انتخاب کنم ؟

۱ – شناسایی نیازهای ضروری جامعه

۲ – بررسی مشکلات جامعه و انتخاب راهکار برای حل مشکلات

۳ – بررسی و تحقیق در حوزه خدمات

۴ – انتخاب ایده بر اساس مهارت ، تخصص و علایق شخصی تان

۵ – انتخاب ایده و فعالیت در حوزه آموزش

۶ – راه اندازی کسب و کار آنلاین در حوزه خدمات مشاوره ای

۷ – کسب و کار آنلاین در حوزه فروش اینترنتی محصولات مورد نیاز افراد

۸ – ارائه راهکار های مناسب برای رفع مشکلات افراد

۹ – انتخاب ایده هایی که اجرا شده اند و شما به صورت حرفه ای اجرا کنید.

۱۰ – تخصصی کارکردن در حوزه ای خاص

کارآفرین اینترنتی موفق فردی است که خصوصیات منحصر به فردی دارید و روز به روز این مهارت ا را در خودش افزایش می دهد ، برای تبدیل شدن به یک کارآفرین اینترنتی موفق و ثروتمند باید دائم در حال تغییر باشید.

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی

خصوصیات کارآفرین اینترنتی موفق چیست ؟

۱ – عاشق کسب و کار و شغل خودشان هستند.

یکی از خصوصیات مهم یک کارآفرین اینترنتی موفق و ثروتمند این است که عاشق کسب و کار و شغل خودش است. شغل یک کارآفرین اینترنتی جزء سرگرمی وی است و از کارکردن در شغل اش احساس خوبی دارد.

در جامعه امروز شاهد چه چالش هایی در حوزه شغلی هستیم ؟

۱ – افراد اصلا شغل شان را دوست ندارد.

۲ – از سر مجبوری شغلی را انتخاب کرده اند که هیچ علاقه به آن ندارند.

۳ – افراد می ترسند که به دنبال علایق و مهارت های خوشان بروند.

۴ – افراد به شکست فکر می کنند.

۵ – هرگز به موفقیت فکر نمی کنند.

۶ – مدام خبر هایی از شکست کسب و کارشان دنبال می کنند.

۷ – به دنبال ناخواسته ها هستند.

۸ – ناامید هستند وانگیزه ای برای رشد ندارند.

۹ – رقابت سالم را نمی دانند.

۱۰ – از زیر کار شانه خالی می کنند.

در صورتی که افراد موفق و کارآفرینان موفق ایرانی و خارجی هر روز از کسب و کارشان راضی و خوشحال هستند.چون کاری ار انجام می دهند که بر اساس علاقه آنهاست و هرگز آن را از روی اجبار انجام نمی دهند.

۲ – اهداف مکتوب ، واضح و مشخص دارد.

دومین ویژگی و خصوصیات یک کارآفرین اینترنتی موفق مکتوب بودن اهداف است.تمامی افراد موفق در جهان همیشه اهداف شان کاملا مکتوب بوده و همیشه اهداف خود را مقابل چشمان شان قرار می دهند تا با نگاه کردن به آنها تلاش شان را بیشتر و انگیزه هایشان را بالا تر ببرند.

افراد موفق جهان و کارآفرینان اینترنتی موفق ایران و جهان اهداف شان را به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و سالانه همیشه مکتوب همراه خودشان دارند و هر روز به اهداف خودشان نگاه می کنند تا انگیزه آنها برای رسیدن به آن اهداف بیشتر و تلاش شان بیشتر و بهتر شود.

شما که دوست دارید به یک کارآفرین اینترنتی موفق و ثروتمند تبدیل شوید باید حتما اهداف تان را به صورت روزانه ، ماهیانه و سالانه روی کاغذ و به صورت مکتوب بنویسید و با ریز جزئیات آن را کامل کنید تا همیشه با نگاه کردن به آنها انگیزه و انرژی تان بالا برود.

وضعیت اهداف افراد جامعه چگونه است ؟

  • بعضی از افراد نمی دانند هدف چیست ؟
  • از نوشتن هدف ترس و بیم دارند.
  • هدف را چیزی الکی می دانند.
  • بر پایه شانس و تقدیر زندگی می کنند.
  • هیچ رویای در سر ندارند.
  • نمی دانند در زندگی به دنبال چه چیزی هستند؟

در صورتی که افراد موفق و ثروتمند برای هر روز ، هر هفته ، هر سال برنامه ریزی مشخص دارند تا با اهداف مورد نظرشان دست پیدا کنند.اگر می خواهید به یک کارآفرین اینترنتی موفق تبدیل شوید باید حتما اهداف روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و سالیانه خودتان را دقیق و با جزئیات مشخص کنید.

مثلا اگر می خواهید در سه ماه آینده درآمد تان از طریق کسب و کارتان دو برابر شود باید دقیق و مشخص بنویسید.

۳ – افزایش اطلاعات در حوزه کاری

یک کار آفرین موفق و ثروتمند همیشه اطلاعات خودش را از طریق مطالعه روزانه کتاب ، مقالات تخصصی ، دیدن ویدیو های آموزشی و تحقیق و بررسی ارتقاء می دهد.

یک کارآفرین اینترنتی موفق همیشه اهل مطالعه و یادگیر است. و یادگیری را هرگز فراموش نمی کند.

متوقف کردن یادگیری محکوم به شکست است. هر وقت یک کارآفرین یادگیری را رها کرد و به آن اهمیت نداد باید منتظر شکست باشد.

۴ – هرگز در برابر مشکلات و سختی ها تسلیم و متوقف نمی شود.

افراد موفق و ثروتمند و کارآفرینان اینترنتی موفق در برابر تمامی مشکلات و سختی ها هرگز تسلیم نمی شوند. زیرا آنها اهداف و رسالتی مکتوب و مشخص دارند و هرگز مشکلات را غیر قابل حل نمی دانند.

یک کارآفرین اینترنتی ثروتمند وقتی با مشکلی روبرو می شود سعی میکند با تمام وجود آن را از سر راه خویش بردارد تا از آن عبور کرده و به اهداف خودش دست پیدا کند.

کارآفرین اینترنتی که با راه اندازی کسب و کار اینترنتی تجارت خود را توسعه می دهد مطابق با اهداف خودش پیش می رود.

۵ – قطع رابطه با چیزهایی که به ضرر آنهاست.

با تمامی افرادی که هیچ کمکی به آنها نمی کنند یا به ضرر آنها هستند قطع ارتباط می کنند. چه افراد باشند و چه وسایلی که به ضرر آنهاست و هیچ سودی برای آنها ندارد.

کارآفرینان برتر دنیا ارتباط خود را با تلوزیون و ماهواره به کلی قطع کرده اند زیر علاوه بر اینکه در حوزه کاری شان هیچ کمکی به آنها نمی کند بلکه تماشا کردن تلوزیون و ماهواره نیز برای آنها بسیار مضر است.

۶ – فرصت طلبی برای رسیدن به موفقیت.

کارآفرینان موفق از کوچکترین فرصت ها برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار و تجارت شان استفاده می کنند. آنها کوچک ترین سرنخ ها را بررسی می کنند و از آن به نفع کسب و کارشان استفاده می کنند.

مثلا اگر در فروشگاه یا مترو نشسته اند و منتظر هستند که هواپیما و قطار از راه برسد از فرصتی که دارند به بهترین شکل ممکن به نفع خودشان استفاده می کنند. کتاب مورد علاقه و مرتبط با حوزه کاری شان را مطالعه می کنند یا یک فایل ویدیویی را می بینند که مرتبط با کسب و کارآنهاست و به رشد و یادگیری آنها کمک می کند.

۷ – نه گفتن را به خوبی بلد هستند.

افراد موفق و کارآفرینان برتر جهان همیشه نه گفتن را خوب یاد گرفته اند و به افراد و موقعیت هایی که به ضرر آنهاست فور ” نه ” می گویند و از این موضوع هیچ ترسی ندارند.

در صورتی که افراد عادی جامعه از نه گفتن به دوست شان می ترسند و قادر به نه گفتن نیستند.

مثلا اگر دوستی از شما درخواست کرد تا به همراه وی به یک گردش چند ساعت بروید بهتر است به او ” نه ” بگویید. شما به جای اینکه چند ساعت وقت تان را درگیر گردش کنید بهتر است وقت تان را صرف مطالعه ، تولید محتوای برای سایت ، ساخت محصول آموزشی و کار کنید که به نفع کسب و کار شماست.

رفتن به مسافرت چند ساعته سودی را به شما اضافه نمی کند ولی کار کردن روی خودتان و سکب و کارتان به رشد و توسعه شما کمک می کند.

۸ – تلاش بیشتر و بهتر در کسب و کار

افراد موفق و کارآفرینان برتر اینترنتی همیشه فعالیت های خودشان را ارزیابی می کنند . آنها هر روز تلاش های بیشتر و بهتری در کسب و کارشان دارند.و اصلا خستگی برای آنها معنی و مفهومی ندارد.

در صورتی که در جامعه ما افراد و کارمندان خیلی زود خسته می شوند و حوصله انجام دادن کار مردم را ندارند. این افراد خیلی زود از زیر کار در می روند.

اگر می خواهید در کسب و کارتان موفق شوید و سود بیشتری بدست بیاورید باید تلاش تان را بیشتر و بهتر کنید.

اگر بخواهید مثل گذشته کار کنید همان نتایجی را بدست خواهید آورید که قبلا بدست آورده بودید. برای اینکه نتایج بهتری از گذشته بدست بیاورید باید بیشتر و بهتر از گذشته کار و تلاش کنید و هرگز متوقف نشوید.

به جایی اینکه وقت تان را با دوستانی بگذرانید که هیچ سودی برای شما ندارد بهتر است وقت تان را صرف کاری کنید که به سود شما و کسب و کارتان است.

قطعا اگر شما کمی بهتر و بیشتر کارکنید و تلاش تان سودمند باشد قطعا نتایجی که دریافت خواهید کرد بیشتر و بهتر از گذشته خواهد بود.

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی و شروع کسب و کار آنلاین تان به یک کارآفرین اینترنتی موفق و ثروت ساز تبدیل شوید و خصوصیات یک کارآفرین موفق را با نظم و برنامه ریزی در خودتان به وجود آورید.

 

درباره‌ی مدیران وب دات کام

مدیران وب دات کام وب سایت جامع آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، آموزش بازاریابی اینترنتی ، آموزش کسب درآمد اینترنتی ، مشاوره راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی » ما در مدیران وب به شما آموزش می دهیم چطوری با کمترین هزینه کسب و کار خودتان را راه اندازی و مدیریت کنید.

همچنین ببینید

ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر است ؟

ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر است ؟

ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی زمانی مطرح می شود که شما نسنجیده ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *