خانه / مقالات آموزشی / آموزش کسب و کار اینترنتی / چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟

چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟

چرا و چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟ آیا کسب و کار شما به وب سایت نیاز دارد ؟ چه لزومی دارد که کسب و کارمان وب سایت داشته باشد؟ هدف تان از داشتن وب سایت برای کسب و کارتان چیست ؟

 

چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟

در این مقاله ارزشمند به شما خواهم گفت که چرا باید برای کسب و کار اینترنتی تان وب سایت راه اندازی کنید؟ و چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟

با توجه به پیشرفت های سریع وسیع فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در ایران و جهان امروزه هر فردی حتی شما اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره محصول ، خدمات یا شرکت و کسب و کاری هستید برای کسب اطلاعات از گوگل اطلاعات خودتان را سرچ می کنید و این موضوع باعث صرفه جویی در زمان ، مکان و هزینه های شما می شود و در کمترین زمان ممکن می توانید اطلاعات مورد نیاز خودتان را پیدا کنید ، همچنین با توجه به رشد کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی افراد محصولات خودشان را از طریق وب سایت سفارش داده و در کمترین زمان ممکن در محل تحویل خواهند گرفت. خیلی از شرکت ها و فروشگاه ها محصولات و خدمات خودشان را از طریق وب سایت و فروشگاه اینترنتی بازاریابی و به فروش میرسانند ، امروز دیگر شما با یک اپلیکیشن و دسترسی به اینترنت می توانید غذای دلخواه خودتان را انتخاب کرده و آن را درب منزل تان تحویل بگیرید یا حتی بروید و در رستوارن میل کنید و وقت تان بیهوده تلف نشود و جالب تر از آن اینکه وقتی می خواهید از محل زندگی و محل کارتان به مقصد جدیدی بروید راحت می توانید با اپلیکیشن تاکسی دربستی خودتان را سفارش و از مبدا درب منزل یا محل کارتان سوار شده و به مقصد تان بروید. و بسیاری از کسب و کارهایی که از طریق اینترنت راه اندازی و مدیریت می شوند.

 

هدف از راه اندازی وب سایت برای کسب و کار و شرکت چیست ؟

شما با چه هدفی می خواهید برای شرکت و کسب و کارتان وب سایت راه اندازی کنید ؟

خیلی از شرکت ها و کسب وکارهایی که برای دریافت مشاوره راه اندازی و مدیریت وب سایت ، بازاریابی اینترنتی ، سئو و فروش اینترنتی با ما تماس می گیرند وقتی وب سایت برخی از این شرکت ها را بررسی می کنم می بینم که آنها هر سال بیهوده هزینه هایی را بابت تمدید هاست و دامین سایت شرکت و کسب و کارشان پرداخت می کنند در صورتی که هیچ رسالتی از وب سایت شان ندارند و نمی دانند هدف شان چیست ؟ برخی هم می گویند برای اینکه کلاس و پرستیژ کارمان بالا برود وب سایت راه اندازی کرده ایم !

ولی دوست عزیز من ، مدیر محترمی که شرکت و کسب و کاری را مدیریت می کنید یا قصد راه اندازی وب سایت برای کسب و کارتان دارید از شما می خواهم اگر واقعا می خواهید از اینترنت نتیجه بگیرید و بازخورد خیلی خوبی از وب سایت تان داشته باشید و رشد کسب و کارتان را شاهد باشید اهداف تان را دقیق مشخص کنید که برای چه اهدافی می خواهید وب سایت راه اندازی کنید.

خیلی از شرکت ها و کسب و کارها را می بینم که وب سایتی ساده دارند و با اهداف واضح و مشخص و موفقیت آنها و بازخوردی که دریافت می کنند خیلی بیشتر است.

 

چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟

خیلی از افراد فکر می کنند اگر کسب و کار آنها فقط یک وب سایت خیلی زیبا و شیک داشته باشد این موضوع به تنهایی کافی است و در صفحه اول گوگل قرار می گیرند ! در صورتی که داشتن وب سایت اصلا به تنهایی کافی نیست ! مشکلی که بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها دارند این است که فقط وب سایت دارند و نمی دانند چگونه باید کار کنند تا از وب سایت بازخورد خوبی بگیرند ، آنها سالیانه فقط هزینه اضافی باید تمدید هاست و دامین سایت شان پرداخت می کنند و این موضوع اصلا با بحث کسب و کارهای اینترنتی در تضاد است .

چند وقت پیش یکی از مدیران محترم شرکتی با بنده تماس گرفت و در خواست همکاری داشت ، طبق بررسی هایی که انجام دادم و طبق اظهارت خودشان کسب وکار آنها دارای وب سایت بود ولی متاسفانه متوجه شدم یکی از شرکت های طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی هزینه های بسیار بالایی را از ایشان دریافت کرده بود تا وب سایت آنها را راه اندازی کند و با کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل دیده شوند ، پس از طراحی و راه اندازی وب سایت ، آنها به مدت ۴ ماه با این کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل بودند ولی متاسقانه بعد از آن رتبه آنها در گوگل به شدت افت کرده بود و طبق آنالیز هایی که روی وب سایت ایشان داشتم متوجه شدم که وب سایت آنها با تولید محتوای سئو آن هم بصورت محدود و بک لینک های خوب و با کیفیت توانسته بود در صفحات اول قرار بگیرد و این موضوع صدمات زیادی را به شرکت وارد کرده بود. توصیه می کنم ادامه مقاله ارزشمند چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟ را با دقت مطالعه کنید. تا بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

 

چگونه وب سایت کسب وکار و شرکت مان را مدیریت کنیم ؟

خیلی از شرکت ها و کسب و کارها وب سایت های زیبا و بسیار جذابی دارند ولی متاسفانه مدیران و کارکنان نمی دانند چگونه وب سایت را مدیریت کنند تا نتایج خیلی خوبی را دریافت کنند و همیشه بهترین بازدهی را دریافت کنند. اگر شرکت و کسب و کار شما دارای وب سایت است یا می خواهید برای کسب وکار و شرکت تان وب سایت طراحی و راه اندازی کنید ولی نمی دانید چگونه باید وب سایت را مدیریت کنید تا نتیجه خیلی خوبی در گوگل بگیرید توصیه می کنم نکات و تکنیک های مهمی که در این مقاله ارزشمند خدمت تان گفته می شود را جدی بگیرید و در وب سایت تان آنها را رعایت و اجرا کنید.

 

اهداف راه اندازی وب سایت برای شرکت و کسب و کارمان چیست ؟

۱ – بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات شرکت و کسب و کار

۲ – تبلیغات محصولات و خدمات شرکت از طریق وب سایت

۳ – فروش اینترنتی محصولات و خدمات شرکت

۴ – افزایش فروش اینترنتی و سود آوری بالا از طریق وب سایت

۵ – دیده شدن در صفحه اول گوگل با کلمات دلخواه

۶ – محبوبیت در گوگل و موتور های جستجو

۷ – محبوبیت و اعتماد سازی بین کاربران نسبت به رقبای بازار

۸ – مدیریت کسب و کارتان به صورت اینترنتی

۹ – اول شدن و بهترین شدن

۱۰ – پیوستن به تجارت الکترونیک

 

هدف شما از راه اندازی وب سایت چیست ؟

با راه اندازی وب سایت می خواهید چه کاری انجام دهید ؟

آیا داشتن وب سایت سودی برای کسب وکار شما دارد ؟

می خواهید با داشتن وب سایت چقدر از سهم بازار را به خودتان اختصاص دهید ؟

پیش زمینه اینکه بدانید چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟ این است که اول اهداف تان را از راه اندازی وب سایت مشخص کنید. تا در ادامه دچار سر درگمی و ابهام در کسب و کارتان نشوید.

 

توصیه های خیلی مهم برای راه اندازی وب سایت برای کسب و کار و شرکت

۱ – سعی کنید تا جایی که ممکن است خودتان با راه اندازی وب سایت آشنا شوید.

۲ – درمورد طراحی و راه اندازی وب سایت کمی مطالعه و تحقیق کنید.

۳ – قبل از راه اندازی وب سایت رقبای بازار را جستجو و بررسی کنید.

۴ – اهداف تان را از راه اندازی وب سایت برای شرکت و کسب و کارتان بنویسید.

۵ – سیستم مدیریت محتوا یا سایت اختصاصی برنامه نویسی شده یکی از انتخاب کنید.

۶ – آشنایی با بازایابی اینترنتی صحیح و اصولی

۷ – آشنایی با سئو و بهینه سازی وب سایت

۸ – انتخاب هاست مناسب استاندار

۹ – ثبت دامین صحیح و متناسب با موضوع فعالیت

۱۰ – راهنمایی و کسب اطلاعات در حوزه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی

۱۱ – از پرداخت هزینه های سنگین به شرکت های طراحی وب سایت خوددداری کنید.

۱۲ – آموزش های سئو و بهنیه سازی وب سایت را یاد بگیرید.

۱۳ – با راهکارهای بازاریابی اینترنتی آشنا شوید.

۱۴ – تولید محتوای سئو وب بهینه را یاد بگیرید.

۱۵ – روی تبلیغ نویسی کار کنید.

۱۶ – قبل از راه اندازی وب سایت اطلاعات و آگاهی خودتان را حتما بالا ببرید.

۱۷ – برای وب سایت تان محتوای با کیفیت تولید کنید.

۱۸ – محتوای وب سایت تان باید متناسب با موضوع کسب وکارتان باشد.

۱۹ – هر گز محتوا و مطالب سایت های دیگر را کپی نکنید.

۲۰ – محتوا را در شبکه های اجتماعی بروز رسانی و به اشتراک بگذارید.

۲۱ – برنامه ریزی منظم و مشخص برای تولید محتوا بنویسید.

۲۲ – خودتان را جای مخاطبین بگذارید به چه چیزی نیاز دارند ؟

 

مراحل راه اندازی وب سایت برای شرکت و کسب و کار چیست ؟

۱ – اهداف واضح و مشخض

۲ – بررسی رقبا و تحلیل آنها

۳ – پیدا کردن نقاط قوت و ضعف رقبای کسب و کار اینترنتی تان

۴ – نوشتن استراتژی و برنامه ریزی مدیریت وب سایت

۵ – بررسی سیستم های مدیریت محتوای موجود

۵ – انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب یا برنامه نویسی اختصاصی

۶ – برنامه ریزی برای نوشتن محتوا و سئو وب سایت

۷ – بازاریابی اینترنتی

۸ – نوشتن و تولید محتوای سئو و بهینه در وب سایت

۹ – برنامه ریزی منظم و دقیق برای انتشار محتوای وب سایت

۱۰ – عدم تداخل در برنامه ریزی نوشتن و انتشار محتوا در وب سایت

 

چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟

 

سیستم مدیریت محتوا چیست ؟

سیستم مدیریت محتوا یا سی ام اس CMS بر گرفته از ترجمه عبارت content management system می باشد و به نرم افزارهایی گفته می شود که با آن می توان محتوا را مدیریت ، ثبت ، بازاریابی و . . کرد. و برای راه اندازی وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به کار برده می شوند ، خیلی از وب سایت های معروف و مطرح ایران و جهان با سیستم های مدیریت محتوا راه اندازی و مدیریت می شوند.

  سیستم مدیریت محتوای فارسی

انواع سیستم های مدیریت محتوا برای راه اندازی وب سایت :

۱ – سیستم مدیریت محتوای وردپرس

۲ – سیستم مدیریت محتوای جوملا

۳ – سیستم مدیریت محتوای نیوک

۴ – سیستم مدیریت محتوای دروپال

 

کدام سیستم مدیریت محتوا را برای راه اندازی وب سایت انتخاب کنیم ؟

سیستم های مدیریت محتوای زیادی برای راه اندازی و مدیریت وب سایت وجود دارند که هر کدام مزایا و برتری ویژه ای نسبت به یکدیگر دارند و تقریبا تمامی سیستم های مدیریت محتوا خوب هستند و اگر خوب نبودند برنامه نویسی و ساخته نمی شدند ولی من در ادامه می خواهم با توجه به امکانات و قابلیت های سیستم مدیریت محتوا ها سیستم وردپرس که از محبوبیت و طرفداران بسیار زیادی برخوردار است را خدمت شما معرفی کنم.

 

سیستم مدیریت محتوای وردپرس چیست ؟

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک نرم افزار متن باز با قابلیت ویرایش و برنامه نویسی آزاد است ، نرم افزاری تحت وب که با آن می توانید برای ساختن وبلاگ ، وب سایت با وبلاگدهی زیبا و راه اندازی وب سایت شرکت و کسب و کارتان را با آن انجام دهید ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس از قابلیت و ترجمه زبان فارسی پشتیبانی می کند و این نرم افزار کاملا رایگان است و راحت می توانید از اینجا دانلود کنید.

 

چرا باید وردپرس را برای طراحی و راه اندازی وب سایت شرکت و کسب و کارمان انتخاب کنیم ؟

من با بیش از ۸ سال تجربه در زمنیه راه اندازی و مدیریت وب سایت های مختلف سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوای متن باز از نظر امکانات خیلی خوب و سئو عالی می شناسم که واقعا برای راه اندازی و مدیریت وب سایت فوق العاده است ، وردپرس تنها سیستم مدیریت محتوای فارسی است که از سادگی و انعطاف پذیری بالایی برخوردار است که امکانات سئو را در خود رعایت کرده است این موضوع را من در کمتر سیستم مدیریت محتوای متن بازی دیدم و بسیاری از وب سایت های شرکت ها و کسب و کارهای اینترنتی موفق در ایران و جهان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی و مدیریت می شود.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای رفع نیاز افرادی طراحی شده که نیاز به راه اندازی وبلاگ ، راه اندازی وب سایت شخص ، راه اندازی وب سایت شرکتی و تجاری ، راه اندازی وب سایت آموزشی ، راه اندازی وب سایت خبری ، راه اندازی فروشگاه آنلاین دارند و خیلی راحت در کمترین زمان ممکن می توان بدون نیاز به دانش برنامه نویسی وب سایت مورد نظر خودشان را پیاده سازی کنند ، این سیستم مدیریت محتوا به دلیل امکانات و قابلیت های خیلی خوب در بین سیستم های مدیریت محتوا از محبوبیت و طرفداران بسیار بالایی برخودار است.

بخش مدیریت و کنترل پنل ادمین وردپرس به گونه ای طراحی و برنامه نویسی شده است که هر فردی بدون دانش خاصی بتوانید با آن کار کند ، قالب ها و پوسته های وردپرس از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند و به راحتی می توان تغییرات لازم را در تنظیمات قالب و طرح های گرافیکی را پیاده سازی کرد ، سادگی و سبک بودن از مهمترین ویژگی های وردپرس می باشد.

در حال حاضر بسیار از طراحان با تجربه متناسب با نوع نیاز شما قالب های اختصاصی را برای وب سایت وردپرسی شما طراحی و برنامه نویسی می کنند یا راحت می توانید قالب دلخواه و اختصاصی خودتان را با هزینه بسیار مناسب از فروشگاه های اینترنتی قالب وردپرس خریداری کنید همچنین قالب های تجاری رایگان بسیا زیادی در اینترنت وجود دارد که می توانید از آنها بر روی وب سایت تان نصب کنید.

 

مزایای استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای راه اندازی و طراحی وب سایت چیست ؟

۱ – قابلیت نصب سریع و آسان

۲ – راه اندازی وب سایت بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

۳ – استفاده رایگان و بدون پرداخت پول برای خرید

۴ – آپدیت و بروز رسانی منظم

۵ – امکانات بسیار بالا نسبت به بقیه سایت ساز ها

۶ – پشتیبانی کامل از تمامی زبان های دنیا مخصوصا زبان فارسی

۷ – داتشن هزاران افزونه برای کارهای مختلف

۸ – قابلیت اضافه کردن امکانات جدیدی و بروز

۹ – داشتن هزاران قالب و پوسته رایگان تجاری

۱۰ – امکانات سئو خیلی خوب

۱۱ – مدیریت کردن ده ها وب سایت بر روی یک پوسته وردپرس

۱۲ – قابلیت ساخت فروشگاه اینترنتی

۱۳ – قابلیت توسعه برای افزودن امکانات جدید و دلخواه

۱۴ – امنیت بسیار بالا

۱۵ – برخورداری از طرفداران بسیار زیاد در ایران و جهان

۱۶ – بروز رسانی منظم برای افزوده شدن امکانات جدید

۱۷ – رفع سریع باگ های قبلی

۱۸ – رفع سریع مشکلات امنیتی

۱۹ – داشتن مستندات خیلی خوب به زبان فارسی

۲۰ – امکان مدیریت سایت های آموزشی ، خبری ، شرکتی و . . .

۲۱ – مدیریت و استفاده آسان و راحت

۲۲ – کنترل پنل ساده و فارسی

۲۳ – قابلیت بک آپ گیری از اطلاعات

۲۴ – دسترسی های مختلف برای مدیریت کاربران

۲۵ – قابلیت واکنشگرایی برای انواع نسخه های تلفن همراه

۲۶ – قابلیت طراحی وب سایت چند زبانه

  آموزش راه اندازی وب سایت

خودمان چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟

اگر شما تازه کار هستید و می خواهید بدانید چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟ بهتون توصیه می کنم قصد به قدم شروع کنید و ابتدا درباره راه اندازی وب سایت تحقیق و بررسی کنید و اطلاعات و دانش تان را بالا ببرید و سپس سیستم مدیریت محتوای متن باز با سیستم اختصاصی تان را برای راه اندازی وب سایت مشخص کنید و اطلاعات خودتان را درباره آن سیستم بالا برده به یادگیری و کسب اطلاعات و بالا بردن دانش تان زمان بگذارید امروزه مقالات آموزشی طراحی و راه اندازی وب سایت و مدیریت کردن آن در اینترنت بسیار زیاد از یا می توانید از مقالات آموزشی بسیار خوب وب سایت مدیران وب دات کام در بخش مقالات آموزشی استفاده کنید و دانش و آگاهی خودتان را درباره راه اندازی وب سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی بالا ببرید.

اگر وقت ندارید سعی کنید طراحی و راه اندازی وب سایت تان را به افراد یا شرکت های معتبر و موفق که از نمونه کارهای خیلی خوب و قیمت بسیار مناسبی برخودار هستند واگذار کنید ولی تا حد ممکن من توصیه می کنم خودتان با مفاهیم طراحی و راه اندازی وب سایت و مدیریت کردن آن آشنا شوید زیرا برای مدیر یک کسب و کار اینترنتی لازم است تا با دانش راه اندازی یا مدیریت کردن وب سایت آشنایی داشته باشد تا راحت بتواند در هر زمان و مکانی به وب سایت دسترسی پیدا کند و نیازهای کاربران را رفع کند.

 

سئو وردپرس چگونه است ؟

سایت ساز وردپرس به صورت پیش فرض امکانات بسیار خوبی را برای سئو در اختیار استفاده کنندگان از این سایت ساز قرار می دهد علاوه بر امکانات پیش فرض افزونه های قدرتمندی برای بهبود و کمک به سئو به صورت رایگان وجود دارد که می توانید برای بهبود سئوی وب سایت وردپرسی تان از آن استفاده کنید ، به دلیل توسعه پذیری بسیار بالایی سیستم وردپرس و قابلیت های بهینه سازی متعدد امکان سئو بهتر و بیشتر نسبت به بقیه سیستم های مدیریت محتوا و حتی سایت های اختصاصی که برنامه نویسی می شوند وجود دارد.

 

چرا سیستم مدیریت محتوای وردپرس از محبوبیت بالایی برخوردار است ؟

وردپرس در ابتدا به عنوان وبلاگ نویسی شناخته می شد امام قالب های وردپرس قابل استفاده برای هر نوع وب سایتی هستند از وبلاگ های سفارشی تا سایت های تجاری بزرگ سایت ها قدرتمندی چون : نیویورک تایمز ، سی ان ان ، سایت ebay ، وال استریت ژورنال و سایت های قدرتمند و پولساز ایرانی نیز از این سیستم استفاده می کنند.

 

مزایای طراحی و راه اندازی وب سایت شرکت و کسب و کار توسط خودتان

۱ – یادگیری و کسب تجربه طراحی وب سایت

۲ – افزایش آگاهی و کسب دانش

۳ – عدم پرداخت هزینه های سنگین طراحی وب سایت

۴ – آشنایی با اصول و تکنیک های سئو و بهینه سازی وب سایت

۵ – تسلط بیشتر به وب سایت کسب و کار اینترنتی تان

۶ – مهارت مدیریت وب سایت و کنترل بیشتر

۷ – ایده های بیشتر برای مدیریت بهتر وب سایت

۸ – داشتن دید بهتر و مثبت تر نسبت به وب سایت و کسب و کارتان

۹ – رفع مشکل کاربران و بازدید کنندگان در وب سایت

۱۰ – درگیر شدن با کسب و کار و روش های بازاریابی اینترنتی از طریق وب سایت

چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟

 

راهکارهای مهم بعد از راه اندازی وب سایت کسب و کار و شرکت

وقتی وب سایت شرکت و کسب و کارتان را راه اندازی کردید برای دریافت بازخورد خوب باید چه کارهایی انجام دهید ؟ آیا داشتن وب سایت به تنهایی کافی است ؟ قطعا داشتن وب سایت به تنهایی اصلا کافی نبوده بلکه بازخورد و کارایی اثر بخش از این راه محقق نخواهد شد ، بازخورد و اثر بخشی زمانی در کسب و کار و شرکت شما صورت می گیرد که شما از وب سایت تان به خوبی استفاده کنید. در ادامه مقاله چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟ راهکارهای خوبی را بعد از راه اندازی و بالا آوردن وب سایت بهتون میگم.

۱ – برنامه ریزی برای نوشتن و تولید محتوا

۲ – بازاریابی محتوایی با مقالات ارزشمند

۳ – اعتماد سازی در وب سایت

۴ – بروز رسانی منظم و برنامه ریزی شده وب سایت

۵ – نوشتن اهداف و استراتژی برای بازاریابی اینترنتی

۶ – سئو و بهینه سازی وب سایت

۷ – تبلیغ نویسی برای محصولات و خدمات در وب سایت

۸ – درج محصولات و خدمات برای فروش آنلاین در وب سایت

۹ – تولید محتواهای ویدیویی و صوتی

۱۰ – فعالیت در شبکه های اجتماعی

دوست گرامی از اینکه تجربیات ام را با شما در مقاله ارزشمند چگونه برای کسب و کارمان وب سایت راه اندازی کنیم ؟ با شما در میان گذاشتم بسیار خوشحالم امیدوارم توانسته باشم اطلاعات خیلی خوبی را برای شما منتقل کرده باشم.

درباره‌ی مدیران وب دات کام

مدیران وب دات کام وب سایت جامع آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، آموزش بازاریابی اینترنتی ، آموزش کسب درآمد اینترنتی ، مشاوره راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی » ما در مدیران وب به شما آموزش می دهیم چطوری با کمترین هزینه کسب و کار خودتان را راه اندازی و مدیریت کنید.

همچنین ببینید

ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر است ؟

ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر است ؟

ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی زمانی مطرح می شود که شما نسنجیده ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *