خانه / مقالات آموزشی / آموزش کسب و کار اینترنتی / آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی

در این مقاله به آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی و راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی و انجام بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از طریق اینترنت خواهیم پرداخت و در پایان شما را با مزایا و معایب کسب و کار اینترنتی آشنا می کنم.

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی به شما کمک می کند تا کسب و کار اینترنتی و تعاریف آن را به درستی بشناسید و پس از آشنایی کلی با کسب و کار اینترنتی بتوانید تصمیم خودتان را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بگیرید و کسب و کار اینترنتی متناسب با علایق و تخصص تان راه اندازی کنید و با بازاریابی اینترنتی بتوانید محصولات و خدمات تان را به فروش برسانید و درآمد بسیار بالایی را بدست بیاورید.

کسب و کار اینترنتی چیست ؟

کسب و کار اینترنتی به کلیه فعالیت هایی که منجر به کسب درآمد از طریق اینترنت می شود گفته می شود. کسب و کار اینترنتی همانند کسب و کار فیزیکی نیاز به صرف زمان و تلاش دارد.

هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندای کسب و کار اینترنتی نیز نیازمند هزینه است ! اما هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی به مراتب خیلی پایین تر از راه اندازی کسب و کارهای فیزیکی است. هزینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی بسته به نوع خدماتی که قرار است انجام دهید متفاوت و متغییر است  ، هزینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی از حدود ۲۰۰ هزار تومان شروع شده و می تواند تا چند میلیون تومان برسد.

مثلا هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی من وب سایت مدیران وب دات کام با هزینه  و سرمایه ای حدود ۲۰۰ هزار تومان بوده است ، و یکی از دوستان و افرادی که با مشورت و پیشنهاد من کسب و کار اینترنتی اش لیمون را راه اندازی کرده است و در حال حاضر درآمد نسبتا خوبی دارد کسب و کار اینترنتی اش را با هزینه ای حدود ۲۵۰ هزار تومان راه اندازی کرده است.

کسب و کار اینترنتی شامل زمنیه های مختلفی می باشد ، بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی را می شناسم که خدمات و محصولات کسب و کارشان را نیز از طریق وب سایت معرفی و در فروشگاه اینترنتی شان به فروش میرسانند.

حتی افرادی هستند که هیچگونه کسب و کار فیزیکی ندارند و تنها با آموزش مهارت و تخصص شان به دیگران و فروش اطلاعات آموزشی کسب درآمد های بسیار بالایی دارند.

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی به شما کمک می کند تا انگیزه بسیار بالایی را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدست بیاورید و راحت بتوانید کسب و کار اینترنتی مورد علاقه تان را راه اندازی و مدیریت کرده و با فروش محصولات و خدمات تان کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنید.

مزایای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱ – خودتان مدیر و رئیس کسب و کار خودتان هستید.

۲ – هیچ فشاری از طرف دیگران حاکم بر شما نیست!

۳ – باعث افزایش تفکر مثبت و دید بزرگ از آینده می شود.

۴ – امکان راه اندازی با سرمایه کم را دارد.

۵ – کارکردن شما برای خودتان است نه برای دیگران

۶ – هیچ محدودیتی در کسب درآمد ندارید.

۷ – امکان راه اندازی و مدیریت در منزل و مسافرت

۸ – هیچگونه محدودیت فیزیکی در کسب و کارتان وجود ندارد.

۹ – زمان تان در اختیار خودتان است

۱۰ – برنامه ریزی زندگی تان در اختیار و ارداه خودتان است.

 

معایب راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱ – نیازمند انتخاب ایده و کمی خلاقیت دارد.

۲ – نیازمند صرف زمان و تلاش دارد.

۳ – در کمتر از ۶ ماه نباید انتظار درآمدبالا داشت.

۴ – نیازمند تقویت مهارت و تخصص است.

۵ – درآمد شما ابتدا پایین و بعد ها افزایش می یابد.

امیدوارم مقاله آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی مورد توجه قرار گرفته باشد.

درباره‌ی مدیران وب دات کام

مدیران وب دات کام وب سایت جامع آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، آموزش بازاریابی اینترنتی ، آموزش کسب درآمد اینترنتی ، مشاوره راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی » ما در مدیران وب به شما آموزش می دهیم چطوری با کمترین هزینه کسب و کار خودتان را راه اندازی و مدیریت کنید.

همچنین ببینید

چگونه هنگامی که خواب هستید از اینترنت کسب درآمد کنید؟

چگونه هنگامی که خواب هستید از اینترنت کسب درآمد کنید؟

چگونه هنگامی که خواب هستید از اینترنت کسب درآمد کنید؟ چگونه کسب و کار اینترنتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *